Állásajánlat: BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ (MŰSZAKI SZAKÜZLET - DEBRECEN)

Hivatkozási szám: MSTOBELS-0813

Megbízónk Magyarország tehergépjármű alkatrész piacának meghatározó szereplője. Folyamatosan bővülő kínálatukkal követik a tehergépjárművek technológiai fejlesztése által indukált új alkatrészek iránti keresletet, megtalálhatóak raktáraikban a szállítmányozáshoz szükséges valamennyi tartozékok, eszközök.
Hazánkban 9 telephelyen vannak jelen, most debreceni szaküzletük kis csapatába keressük az új kollégát

BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ
pozícióba.

Feladatok:
  • Meglévő és új ügyfelek részére (egyéni vállalkozók, fuvarozó, szállítmányozó cégek)  termékek bemutatása, ajánlása és értékesítése
  • A partnerek igényeinek felmérése, szakmai tanácsadás
  • Alkalmanként ügyfél látogatás, szervezett kiszállítási folyamatokban való részvétel
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat (alkatrész értékesítés)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség, értékesítői véna
Előny:
  • Műszaki szakirányú végzettség
  • Tehergépjármű alkatrész értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Kiemelkedő alapbér + cafeteria
  • Bejárási költségtérítés
Munkavégzés helye:
  • Debrecen
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 8 órától 17 óráig,
  • illetve kéthetente szombatonként 8 és 12 óra között