Állásajánlat: SZERVÍZTECHNIKUS

Hivatkozási szám: SZERVZTE-0812

Szervíztechnikus álláslehetőség!

(Junior és Senior szakemberek jelentkezését is várjuk!)

Rendelkezik legalább középfokú gyengeáramú vagy informatikai végzettséggel?

Képes önálló munkavégzésre, nyitott az új technológiák megismerésére?

Ezen felül az angol nyelvű műszaki dokumentációk megértése sem okoz gondot Önnek?

Amennyiben minden kérdésre IGEN-el felelt, JELENTKEZZEN, mert ÖNT keressük!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Ügyfelünk egy magyar tulajdonú kereskedelmi vállalat, évi közel 5 milliárdos forgalommal. Termékeik között több világszinten ismert gyártó termékei is megtalálhatóak. Szerviz csapatuk bővülésének eredményeként keresünk új szakembereket.

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Speciális elektronikai és informatikai felépítmények, rádiórendszerek, kamerarendszerek helyszíni szervizelése
  • SLA szerinti tevékenység végzése
  • Alvállalkozók felügyelete
  • Munkavégzés helyszíni egyeztetése az ügyfelekkel
  • Telepítések műszaki előkészítése

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?

  • Rendelkezzen legalább középfokú gyengeáramú vagy informatikus végzettséggel
  • Legalább 1 éves, speciális elektronikai és informatikai felépítmények, rádió- és kamerarendszerek helyszíni szervizelésében/telepítésében szerzett tapasztalata legyen
  • Érti az angol nyelvű műszaki dokumentációkat, szerelési utasításokat
  • Rendelkezzen B kategóriás jogosítvánnyal
  • Önálló munkavégzésre képes, nyitott az új eszközök és technológiák megismerésére
  • Képes a műszaki problémák felmérésére, az önálló megoldás keresésére
  • Rendelkezik IP hálózati ismeretekkel, IP alapú eszközök konfigurálásában tapasztalattal
  • Van tapasztalata Windows rendszerek telepítésében, kezelésében

Előnyt jelent, ha rendelkezik...

  • Magas szintű angol vagy román nyelvtudással
  • E kategóriás jogosítvánnyal
  • Soros vezérlések kezelésében tapasztalattal
  • Mikrokontroller, MOSCAD/ egyéb programozásban szerzett tapasztalattal
  • Műszaki rajzolásban szerzett tapasztalattal
  • Ipari alpinista végzettséggel és gyakorlattal
  • Rádiózási ismeretekkel
  • Antenna/ETHERNET/Optikai kábelezésben gyakorlattal
  • Routerek alapszintű konfigurálásában gyakorlattal
  • Mikrotik, PTP, CCTV, Optikai és linux ismeretekkel
  • Könnyűgépkezelő, emelőkosaras vizsgával
  • Autóvillamossági ismeretekkel

Milyen juttatásokat kap munkájáért cserébe?

  • Kiemelkedő alapbér
  • SZÉP kártya utalás havonta
  • Mobiltelefon

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület (50%-ban budapesti, 50%-ban vidéki helyszíneken folyik a munkavégzés)

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, szakmai önéletrajzával jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!