Állásajánlat: QUALITY TEAM LEADER / Jász-Nagykun-Szolnok megye

Állásajánlat: QUALITY TEAM LEADER
Hivatkozási szám: MSTQLEAD-0810

Ügyfelünk Európa gépészeti iparának legnagyobb részegység beszállítója.

Termelési kapacitásokkal Finnországban, Észtországban, Lengyelországban, Magyarországon és Szlovákiában rendelkeznek. Szolgáltatási portfóliójukat alkotják a hegesztett alkatrészek és szerkezetek, kezelő kabinok, a gépek összeszerelése és kulcsrakész szállítása. A minőségi hegesztésen túl modern gépparkjuknak köszönhetően többféle megmunkáló tevékenységet is nyújtanak a megrendelőik megelégedésére, legyen szó forgácsolásról, felületkezelési és szerelési munkáról.

Főbb gyártási kapacitásaik: DARABOLÁS, HAJLÍTÁS, MEGMUNKÁLÁS, FELÜLETKEZELÉS.

Világszerte 2600 alkalmazottal dolgoznak.

Magyarországon a gyártási létszám 420 - 430 fő.

A QUALITY csapatba keressük most azt a senior quality mérnököt, aki szeretné professzionális szinten vezetni a quality csapatot.

Feladatok:

  • Minőségbiztosítási szervezet (minőségügyi mérnökök, ellenőrök) munkájának irányítása,
  • A vállalat minőségpolitikájában megfogalmazott követelmények és célok képviselete, teljesítésükben való közreműködés,
  • Minőségirányítási rendszer fenntartása és fejlesztése,
  • Külső, belső és vevői auditokban való közreműködés, lebonyolítás,
  • Vevői reklamációk kezelésében, helyesbítő intézkedések meghozatalában, szükséges hibaelemzések végrehajtásában való közreműködés,
  • Meglévő beszállítók minőségfejlesztésében, új beszállítók kiválasztásában, való részvétel,
  • Termelő területek minőségügyi támogatása,
  • Vállalat minőségügyi mutatóinak nyomon követése, nyilvántartása,

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai műszaki végzettség,
  • Min. 5 év minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat,
  • Minőségellenőrök irányításában szerzett tapasztalat,
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt,
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Hegesztett acélszerkezet gyártásban szerzett tapasztalat,
  • Auditori képesítés,
  • Német nyelv ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + cafeteria),
  • Stabil, hosszú távú lehetőség,
  • Szakmai fejlődés, kihívások, lehetőség saját elképzelések megvalósítására,
  • Segítőkész, támogató csapat és vezetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Minőségbiztosítás/Minőségirányítás/Ellenőrzés
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Minőségbiztosítási mérnök

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser