Állásajánlat: ANYAGMOZGATÓ - RAKTÁROS / Veszprém megye

Állásajánlat: ANYAGMOZGATÓ - RAKTÁROS
Hivatkozási szám: MSTRAKTA-0810

Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport Peremarton-gyártelepi (Veszprém megyei) folyamatosan bővülő leányvállalata.

Hozzájuk keresünk most KÉT MŰSZAKOS munkarendbe RAKTÁROS munkatársat.

Munkavégzés helye: Peremarton-gyártelep (Veszprém megye)
Megközelítés: Tömegközlekedéssel vagy autóval. A cég bejárási támogatást fizet munkavállalóinak.
Munkaidő: napi 8 óra két műszakban, 5 napos munkahét. Szezonban (November – Március) 3 műszakban.

Műszakok:
6.00 órától - 14.00 óráig,
14.00 órától - 22.00 óráig,
Szezonban 22:00 – 06:00 óráig is van műszak.

Feladatok:

  • Beérkező alapanyag és csomagolóanyag átvétele,
  • Kimenő Késztermékek kiszállításának előkészítése és kamionra rakása,
  • Raktárban késztermék helyretárolása a polcrendszerben,
  • Raktárak és raktárhelyek közti áttárolások, áttárolási javaslatok megtétele,
  • Raktári rend fenntartása,
  • Optimalizált kész termék és anyagmozgatás,
  • Adminisztrációs és készletezési feladatok ellátása,
  • Leltározásban és selejtezésben való közreműködés,
  • Üzemi dolgozók munkájának segítése.

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség,
  • Targoncavezetői engedély,
  • Min. 3 éves tapasztalat targoncavezetésben,
  • Együttműködési hajlam,
  • Megbízható, precíz munkavégzés.
  • Folyamatos 2 és 3 műszakos műszakrend vállalása.

Előnyök:

  • Alapvető számítógépes ismeretek,
  • Középfokú végzettség,
  • Drive-in típusú polcrendszer töltésében szerzett gyakorlat.

Juttatások, ajánlat:

  • Bejelentett alapfizetés,
  • Teljesítmény és jelenléti bónusz,
  • Bejárási támogatás,
  • Családias környezet várja az új munkatársakat.

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Anyagmozgatás/Rakodás/Targonca
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka

Pozíciószint:

  • Beosztott