Állásajánlat: JÁRMŰSZERELŐ

Hivatkozási szám: MSTOJSZE-0808

Megbízónk nagyvasúti villamos felsővezeték építéssel foglalkozó Kft. keres szakmai tapasztalattal rendelkező
VASÚTI JÁRMŰSZERELŐ
munkatársakat, azonnali belépéssel.
Feladatok:
  • Vasúti járművek, szerkezeti és erőátviteli (dm motor) berendezéseinek hibaelhárítása, javítása, általános karbantartása
  • Fék, futómű és járműszerkezeti egységeinek karbantartása, javítása
  • Vasúti járművek berendezéseinek mechanikai javítása
  • Vasúti járművek villamos berendezéseinek, segédüzemi gépeinek, erőátviteli berendezéseinek és elektronikus berendezéseinek karbantartása, javítása
  • Önálló hibafeltárás és elhárítás végzése vasúti járműveken

Munkakör betöltésének feltételei
  • Középfokú vasúti járműszerelő állami iskolai végzettség (dízel motor szerelő) vagy
  • Középfokú szakirányú végzettség (műszaki érettségi vagy szakmunkásképző géplakatos, gépszerelő, műszerész)
  • Mozdony és kocsi fékberendezés karbantartó (vasúti végzettség)
  • Orvosi alkalmasság

Előny:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Targoncavezetői végzettség
  • Emelőgépkezelői végzettség
  • Klíma szerelő és javító végzettség
  • Egyéb vasúti műszaki végzettség

Amit kínálunk:
  • Elérhető fizetés bruttó 450 000,- Ft napi nyolc óra munkával
  • Egyénre szabható cafetéria csomag bruttó 350.000 Ft/év
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Családias, jó hangulatú légkör

Munkavégzés helye:
  • Budapest, Jászberényi út és kivonuláskor az egész ország vasútvonalai

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!