Állásajánlat: PRODUKCIÓS MUNKATÁRS (REKLÁMÜGYNÖKSÉG) / Budapest

Állásajánlat: PRODUKCIÓS MUNKATÁRS (REKLÁMÜGYNÖKSÉG)
Hivatkozási szám: MSTPRODU-0808

Partnerünk komplex szolgáltatásokat nyújtó, magyar tulajdonú ügynökség (PR, Reklám, Média és Rendezvény divízió egyaránt megtalálható náluk).

Jelenleg a reklámügynökségi csapatukba keresünk egy új kollégát az alábbi pozícióba:

PRODUKCIÓS MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Reklámajándék beszerzések teljes körű koordinációja,
  • Nyomdai kivitelezési feladatokban történő részvétel, nyomdai kapcsolattartás,
  • Új, kedvező beszerzési források felkutatása,
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat nyomdai kapcsolattartásban és reklámtárgyak beszerzésében (akár ügyféloldalon, akár ügynökségi oldalon),
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Precíz, alapos és körültekintő munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Önálló munkavégzés.

Előnyök:

  • Ügynökségnél szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás.

Juttatások, ajánlat:

  • 13. havi fizetés,
  • AYCM Sportkártya,
  • Céges laptop és mobiltelefon magánhasználatra is,
  • BKV bérlet támogatás,
  • Kutyabarát munkahely.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, úgy várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • MARKETING / PR / MÉDIA: Marketing / PR
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Beszerzés
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Egyéb
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Marketing / PR asszisztens