Állásajánlat: RENDSZERGAZDA

Hivatkozási szám: ITMANAGE-0805

Szeretnéd IT tapasztalataidat egy valóban izgalmas területen, a szerencsejátékok világában kamatoztatni? Szeretnél egy önálló, felelősségteljes pozícióban bizonyítani?

Ha a válaszod IGEN, olvass tovább, mert TÉGED keresünk!

Partnerünk az online piac meghatározó szereplője. Az alábbi pozíció betöltésére keresünk hozzájuk szakembert:

RENDSZERGAZDA

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Hálózati és informatikai rendszer tervezése, fejlesztése, üzemeltetése
  • A cég teljes hálózatának felügyelete
  • Felhasználói problémák megoldása
  • Active directory és irodai hálózat kezelése, karbantartása, fejlesztése
  • A szervezet belső levelező-rendszerének tervezése és üzemeltetése
  • Beérkező bejelentések megoldása, hibaelhárítás, help desk

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • IT üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban is!)
  • Jó szervező- és kommunikációs készség
  • Precizitás
  • Stressz- és monotóniatűrés

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Versenyképes, tapasztalatodnak megfelelő bérezés
  • Budai zöldövezeti iroda
  • Flexibilis munkaidő
  • Lendületes, motiváló csapat

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!