Állásajánlat: JUNIOR QUALITY MÉRNÖK / Jász-Nagykun-Szolnok megye

Állásajánlat: JUNIOR QUALITY MÉRNÖK
Hivatkozási szám: JUNIORQU-0802

Ügyfelünk Európa gépészeti iparának legnagyobb részegység beszállítója.
Termelési kapacitásokkal Finnországban, Észtországban, Lengyelországban, Magyarországon és Szlovákiában rendelkeznek.
Szolgáltatási portfóliójukat alkotják a hegesztett alkatrészek és szerkezetek, kezelő kabinok, a gépek összeszerelése és kulcsrakész szállítása. A minőségi hegesztésen túl modern gépparkjuknak köszönhetően többféle megmunkáló tevékenységet is nyújtanak a megrendelőik megelégedésére, legyen szó forgácsolásról, felületkezelési és szerelési munkáról.
Főbb gyártási kapacitásaik: DARABOLÁS, HAJLÍTÁS, MEGMUNKÁLÁS, FELÜLETKEZELÉS.
Világszerte 2600 alkalmazottal dolgoznak.

Magyarországon a gyártási létszám 420 - 430 fő.

A QUALITY csapatba keressük most azt a JUNIOR VAGY PÁLYAKEZDŐ quality mérnököt, aki szeretné professzionális szinten megtanulni a quality eszközöket.

Betanítás és szakmai fejlődési lehetőség biztosított!

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vevőkkel minőségügyi témákban a vevő felelős mátrix szerint,
  • Termékellenőrzési tervek kidolgozása és bevezetése,
  • Termelőterületek minőségügyi támogatása,
  • A gyártáshoz kapcsolódó folyamatok ellenőrzésének és dokumentálásának felügyelete, fejlesztése,
  • Vevői reklamációkezelés és helyesbítő intézkedések felügyelete,
  • Minőségügyi vonatkozású gyártás/termék változások kezelése,
  • Hibaelemzések és helyesbítő intézkedések meghatározása, felügyelete,
  • Minőségügyi mutatók, reklamációk, költségek nyilvántartása.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai műszaki végzettség VAGY folyamatban lévő tanulmányok,
  • Pályakezdő vagy minimális tapasztalat minőségbiztosítási területen, befejezett tanulmányok esetén,
  • 1 - 2 éves tapasztalat minőségbiztosítási területen folyamatban lévő tanulmányok esetén,
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt,
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + cafeteria),
  • Stabil, hosszú távú lehetőség,
  • Szakmai fejlődés, kihívások, lehetőség saját elképzelések megvalósítására,
  • Segítőkész, támogató csapat és vezetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Vevői minőségbiztosítás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Minőségbiztosítás/Minőségirányítás/Ellenőrzés
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Gyártásközi minőségbiztosítás
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Egyéb
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Anyagmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Anyagmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Minőségbiztosítási mérnök
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségirányítás / Rendszerek