Állásajánlat: BÉRSZÁMFEJTÉSI KOORDINÁTOR / Pest megye

Állásajánlat: BÉRSZÁMFEJTÉSI KOORDINÁTOR
Hivatkozási szám: MSTBERSZ-0731

Ügyfelünk prémium kategóriás tisztítóberendezések gyártásával foglalkozó, skandináv tulajdonú multinacionális vállalat.
A cég alapítója egy villamosmérnök, akinek az álma kezdettől fogva az volt, hogy lesz egy nemzetközi vállalata, ami árucikkeket értékesít az egész világon.
1906-ban ő alapította a céget, és elkezdett motorokat gyártani különböző eszközök meghajtására.
Az álma valóra vált, jelenleg a cég több, mint 100 országban van jelen kiváló minőségű termékeivel.

Jelenleg a HR csapatuk BÉRSZÁMFEJTÉSI területre keres új kollégát az alábbi pozícióba:

BÉRSZÁMFEJTÉSI KOORDINÁTOR

Feladatok:

  • Havi bérszámfejtés előkészítése, elsődleges kapcsolattartó a külsős bérszámfejtő céggel,
  • Havi és éves zárási feladatok ellátása,
  • Munkaidő – nyilvántartó rendszer kezelése, aktualizálása, új rendszer bevezetésének támogatása,
  • Cafetéria juttatások kezelése, jutalmak rögzítése,
  • Munkavállalók részére ügyfélszolgálat biztosítása,
  • Pénzügyi osztállyal való kapcsolattartás és rendszeres egyeztetés, riportok előkészítése,
  • Egyéb riportok készítése heti/havi rendszerességgel (pld. szabadság, túlóra).

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség előny,
  • Releváns (pld. bérszámfejtési / bér és TB ügyintéző) végzettség előny,
  • Legalább 1 – 2 év tapasztalat munkaügyi vagy bérszámfejtési területen,
  • Excel haladó ismerete (függvények alkalmazása),
  • felhasználói szintű egyéb MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben érdeklődését felkeltette a pozíció, úgy várjuk magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: Bérszámfejtés/TB/Munkaügy
  • HR / MUNKAÜGY: Egyéb
  • HR / MUNKAÜGY: Vállalati javadalmazás
  • HR / MUNKAÜGY: HR asszisztens