Állásajánlat: FŐKÖNYVELŐ

Hivatkozási szám: FOKONYVE-0731

Főkönyvelők figyelem!

Szeretne nemzetközi környezetben dolgozni?

Folyamatos fejlődésre és továbbképzési lehetőségekre vágyik?

Rendelkezik minimum 2 éves termelővállalatnál szerzett főkönyvelői tapasztalattal?

Magabiztosan használja az Excelt?

Amennyiben minden kérdésre IGEN-el felelt, JELENTKEZZEN, mert ÖNT keressük!

Milyen feladatok várják az új kollégát?

  • Könyvelő munkatársak napi munkájának irányítása, ellenőrzése
  • Mérleg és eredménykimutatás készítése az anyavállalat munkatársaival együttműködve
  • Tárgyi eszközök teljeskörű ügyintézése
  • Adózásra vonatkozó jogszabályok betartása, betartatása
  • Kapcsolattartás a külső könyvvizsgálókkal és a biztosítási ügynökségekkel
  • Vállalatirányítási rendszer fejlesztésének támogatása
  • Riportok, illetve kimutatások készítése

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő képesítés
  • Minimum 2 éves, termelővállalatnál szerzett főkönyvelői tapasztalat
  • Beosztottak irányításában szerzett tapasztalat
  • Beszámoló készítésben szerzett tapasztalat
  • Jártasság önköltség számításban
  • Magabiztos excel használat
  • Kommunikációs szintű ANGOL nyelvismeret

Mit kínál a cég munkájáért cserébe?

  • Nemzetközi környezet
  • Fejlődés, továbbképzés lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag
Munkavégzés helye: Szolnok

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül.