Állásajánlat: ÉPÍTŐIPARI SZAKTANÁCSADÓ

Hivatkozási szám: EPITSZAK-0731

Építőipari szaktanácsadó álláslehetőség!

Rendelkezik közép-vagy felsőfokú építőipari végzettséggel?

Szeretne egy energikus, motivált csapat tagja lenni?

Kész tudását folyamatosan tovább fejleszteni?

Van tapasztalata építőipari/műszaki értékesítésben?

Amennyiben minden kérdésre IGEN-el felelt, JELENTKEZZEN, mert ÖNT keressük!

Partnerünk alumínium tetőfedési rendszerek, homlokzatburkolati rendszerek, ereszcsatornák gyártásával, illetve értékesítésével foglalkozik.

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Kapcsolattartás, kapcsolatépítés a magyarországi építészekkel, tervezőkkel
  • Projektek felkutatása, projekttanácsadás
  • Mennyiségszámítások, árajánlatok készítése
  • Szakmai tanácsadás tervezők számára
  • Szakmai előadások megtartása

Milyen az ideális jelölt?

  • Közép-vagy felsőfokú építőipari (építész-,építőmérnök) végzettséggel rendelkezik
  • Hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalattal bír
  • Jó kapcsolatteremtő, nyitott személyiség
  • Műszakilag felkészült, de kész tudását folyamatosan tovább fejlesztené
  • Szívesen részt vesz szakmai előadások lebonyolításában
  • Munkájára igényes, precíz, pontos
  • Jogosítvánnyal, több éves vezetési tapasztalattal rendelkezik
  • Tud magabiztosan tervet olvasni, kalkulációkat számítani

Előnyt jelenthet:

  • Angol/Német nyelvtudás- esetleges nemzetközi továbbképzéseken való részvételhez
  • Autocad/Archicad ismerete

Mit kap munkájáért cserébe?

  • Részévé válhat a szakma egyik meghatározó, folyamatosan fejlődő vállalatának
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek
  • Innovatív munkahely
  • Kellemes, kulturált munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó, magánhasználatra is!
  • Kötetlen munkaidő

Munkavégzés helye: Országos  Központ: Pest megye- Budaörs

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!