Állásajánlat: LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

Hivatkozási szám: MSTOLOGI-0731

Megbízónk nagy múlttal rendelkező nemzetközi hátterű műszaki kereskedelmi vállalat, csapatuk bővítése céljából keresnek új munkatársat

LOGISZTIKAI  ASSZISZTENS
pozícióba.

Pályakezdő jelöltek, a megfelelő végzettséggel, műszaki ismeretekkel és elméleti alapokkal is szóba jöhetnek!

Feladataid lesznek:
  • Te leszel a felelős a megrendelések kezeléséért, a teljes folyamat nyomon követéséért, adminisztrálásáért
  • Árajánlatokat készítesz a bejövő ügyféligények alapján
  • Folyamatos kapcsolatban állsz és egyeztetsz a cég belső munkatársaival és partnerekkel
  • Kiállítod és eljuttatod a számlákat a Megbízók részére
  • Részt veszel a fuvarok szervezésében

Amit kérnek egy új munkatárstól:
  • Min. középfokú kereskedelmi/logisztikai/közgazdasági végzettség
  • Legalább 1-2 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Pénzügyi folyamatokra való rálátás
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás – szóban és írásban egyaránt!
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Precíz, motivált, ugyanakkor monotonitást tűrő személyiség
  • Műszaki érzék, affinitás elengedhetetlen!

Pályakezdő jelöltek esetén elvárások:
  • Felsőfokú kereskedelmi/logisztikai/gazdasági végzettség
  • Releváns szakmai gyakorlat, illetve megfelelő elméleti alaptudás, amire építkezhet a cég
  • Fejlődni vágyó, motivált, proaktív személyiség
  • Műszaki affinitás és érzék továbbra is fontos szempont!

Amit kínálnak:
  • Piacképes jövedelem –  alapbér mellett kiemelkedő cafeteria csomag, utazástámogatás, munkaeszközök (laptop, mobiltelefon) magánhasználatra is
  • Modern környezet, szuper  csapat, közös programok

Munkavégzés helye:
  • Dél-budai régió vonzáskörzete

Amennyiben érdekes számodra a lehetőség, úgy várjuk jelentkezésedet honlapunkon keresztül frissített, szakmai önéletrajzod benyújtásával!