Állásajánlat: KARBANTARTÁS FEJLESZTŐ TECHNIKUS

Hivatkozási szám: UZLETMER-0730

Karbantartási / szerviz területen dolgozik technikusként de új kihívást keres karrierjében?
Szívesen foglalkozna egy vállalat karbantartási részlegének fejlesztésével, új ügyfelek felkutatásával?
Érez elegendő affinitást magában arra, hogy emellett egy 7 fős csapatot is irányítson?
Rendelkezik technikusi végzettséggel és középfokú angol nyelvtudással?

Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, jelentkezzen, hiszen Önt keressük partnerünk számára!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Ügyfelünk egész Európára kiterjedő hálózata folyadékkezelési problémák megoldását kínálja a feldolgozóipar számára, ide értve egyebek között a vegyipart, a petrolkémiai ipart, a szennyvízkezelést, az élelmiszer- és italgyártást, a gyógyszergyártást, a papír- és csomagolóanyag-előállítást, a kozmetikai ipart, a textil-, a kerámia- és a festékgyártást, valamint az erőműveket.
A cég dinamikus növekedéssel a legnagyobb térfogat-kiszorításos szivattyú-forgalmazóvá lépett elő Európában. Jelenleg 21 országban van képviselete illetve szervizhálózata.
Szerviz üzletágának bővülése miatt keresünk most új kollégát csapatukba, az alábbi pozíció betöltésére:

KARBANTARTÁS FEJLESZTŐ TECHNIKUS

Milyen feladatok várnak Önre?
  • Karbantartáshoz kapcsolódó megrendelések lebonyolítása
  • Ajánlatok készítése, anyagok beszerzése
  • Ügyfelekkel történő telefonos és személyes kapcsolattartás
  • A szerviz tevékenységgel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • A karbantartási tevékenység fejlesztésére vonatkozó fejlesztések tervezése és bevezetése
  • Kapacitás növeléséhez szükséges eszközök, gépek beszerzése
  • Új ügyfelek akvirálása

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?
  • Technikusi végzettség
  • Legalább 2 éves, karbantartási vagy kivitelezési területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiemelkedő szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, kiváló problémamegoldó készség
Előnyt jelent…
  • Folyadékkezelési területen szerzett tapasztalat

Milyen juttatások várják a pozícióért cserébe?
  • Havi jutalom
  • 13. havi bér
  • Céges autó
  • Laptop, telefon

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Munkaidő: 7:00-15:00