Állásajánlat: TÜZELÉSTECHNIKAI MŰSZERÉSZ (Székesfehérvár)

Hivatkozási szám: MSTOZCDE-0717

Szeretnél:
  • Kihívásokkal teli önálló munkát végezni?
  • Szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • Tanulni egy olyan csapatban, mely tele van olyan lelkes kollégákkal, mint Te?
Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

Indítsd be velünk a karriered!

Megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

TÜZELÉSTECHNIKAI MŰSZERÉSZ (Székesfehérvár)

Feladatok:
  • Vállalat területén lévő gáztüzelő berendezések üzemvitelének biztosítása, karbantartása, az üzemzavarok elhárítása
  • Hőkezelő kemencéken hőtechnika bemérések végzése, kapott eredmények kiértékelése és dokumentálása

Elvárások:
  • Középfokú villamos vagy elektronikai műszerész végzettség
  • Felhasználó szintű (MS Office) számítógépes ismeret
  • B kategóriás vezetői jogosítvány
  • Megszakítás nélküli (6+2-es) munkarend vállalása, a betanulást követően

Előnyök:
  • Arcképes gázszerelő igazolvány
  • Ipari gáztüzelő berendezés karbantartói gyakorlat
  • PLC vezérléstechnikai ismeretek

Juttatások, ajánlat:
  • Versenyképes alapbér
  • 13. havi fizetés
  • Kiemelkedő cafeteria csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Életbiztosítás
  • Munkábajárás támogatása
  • Lakhatási támogatás

Munkavégzés helye:
  • Magyarország / Székesfehérvár

Jelentkezéséhez kérjük csatolja önéletrajzát!