Állásajánlat: BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Hivatkozási szám: SQAMERNO-0705

Partnerünk autóipari beszállító cég. Csapatukba keresünk új tagot az alábbi pozíció betöltésére:

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Milyen feladatai lesznek?

  • A beszállítói értékelések elkészítése, eredmények publikálása az érintett szervezeteknek
  • A beszállítói bemintázások kezelése
  • Beszállítói reklamációk kezelése-, érintett visszáru tételek kezelése a termeléssel együttműködve
  • Reklamációkkal kapcsolatos költségek nyomon követése, kiterheltetése
  • Beszállítói auditok végrehajtása a központi audit ütemtervnek megfelelően
  • A bejövő áru ellenőrzés felügyelete - támogatása
  • A beszállítókkal kapcsolatos mindennemű ügymenet felügyelete és nyomonkövetése
  • A határminták előállítása / felügyelete a beszállítók felé
  • Zárolt árú raktár kezelése, felügyelete
  • Az idegenárú ellenőrök munkájának szakmai koordinációja
  • A munkavédelmi előírások betartása
  • A minőségügyi vezető által meghatározott egyéb feladatok végrehajtása

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Mérnöki végzettség
  • Releváns, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • APQP/PPAP folyamatok ismerete
  • Project management ismeretek
  • Problémamegoldó rendszerek ismerete és alkalmazása
  • FMEA ismeretek
  • Auditori ismeretek
  • Lean, Kaizen ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Mit kínál a cég?

  • Piacképes, tapasztalatnak megfelelő bérezés
  • Jelenléti bónusz
  • Cafeteria
  • Célprémium
  • Utazási hozzájárulás

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!