Állásajánlat: BIZTONSÁGTECHNIKAI RENDSZERTELEPÍTŐ

Hivatkozási szám: RENDSZER-0704

Rendelkezik gyengeáramú, vagy biztonságtechnikai szerelésben szerzett tapasztalattal? Netán elektromossági előképzettsége van? Bármelyikben is ismer magára, olvasson tovább, mert Önt keressük!

Ki a Megbízónk?

Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

RENDSZERTELEPÍTŐ

Az alábbi feladatok várnak Önre:
  • Beléptető rendszerek és beléptető eszközök helyszíni telepítése (országosan)
  • Telepített eszközök beüzemelése dokumentáció szerint
  • Az elvégzett munkáról egyszerűsített jelentés készítése

Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, amennyiben rendelkezik az alábbiakkal:

  • Gyengeáramú vagy biztonságtechnikai szerelőként szerzett tapasztalat VAGY elektromossági képzettség
  • Eszközrögzítéssel járó munkafolyamatok ismerete
  • Gyorsaság, pontosság, esztétikai érzék

Juttatások:

  • Versenyképes, tapasztalatnak megfelelő javadalmazás
  • A teljesítmény elismerése
  • Biztos vállalati háttér
  • Új, modern telephely Budapesten, a XVI. kerületben
  • Kulturált munkakörülmények, korrekt vezetői hozzáállás
  • Családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Változó, a munkavégzés országosan történik, az utazás megoldott (Budapesti indulás/érkezés)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!