Állásajánlat: SZERVIZ ASSZISZTENS

Hivatkozási szám: MSTOSZER-0617

Ügyfelünk a méréstechnika piacvezető vállalata. CNC számítógép-vezérlésű koordináta-mérőgépek és a mérőszobában, valamint a gyártásban alkalmazott többdimenziós méréstechnikai megoldások területén kínál berendezéseket ügyfelei részére.

Számukra keresünk most bővítés céljából
SZERVIZ ASSZISZTENS
munkatársat.

Feladatok:
  • Szervizajánlat készítése
  • Megrendelések kezelése, elejétől a végéig való nyomonkövetés
  • Számlakészítés
  • Szerviztechnikusok koordinálása
  • SAP/CRM rendszer napi szintű használata
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1-2 év tapasztalat kereskedelmi/ logisztikai/ szerviz/ vevőszolgálati asszisztens pozícióban, ahol sokrétű feladatokat kellett ellátni és megrendelésekkel kellett foglalkozni
  • Számlázási tapasztalat
  • Stabil középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt- Német központtal kell folyamatosan egyeztetni
  • Erős excel ismeretek- pivot tábla, függvények használata!
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód

Előny:

  • Közgazdász/ gazdasági végzettség
  • Német nyelvtudás
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Kiemelkedő juttatási csomag- Alapbér mellett 13. havi bér, cafeteria juttatás
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Stabil munkáltatói háttér- Nagy múltú cég, multinacionális háttér, ugyanakkor családias légkör, ennek a párosításnak az előnyei
  • Rugalmas munkaidő
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal pályázzon!