Állásajánlat: MŰSZAKI TANÁCSADÓ (SIEMENS TERMÉKEK) / Budapest

Állásajánlat: MŰSZAKI TANÁCSADÓ (SIEMENS TERMÉKEK)
Hivatkozási szám: MSTTANAC-0612

Szeretne egy termék igazi szakértője lenni?
Szeretne a magyar piacon elismert villamossági tanácsadó lenni?

Ha a fenti kérdésekre igennel válaszolt, akkor Önt keressük.

Ügyfelünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, mely 30 szaküzletével és 2 webáruházával már 26 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most MŰSZAKI TANÁCSADÓ (SIEMENS TERMÉKEK) munkatársat.

Ideális pályázónk, olyan műszaki végzettséggel rendelkező kolléga, aki megbízónkat szeretné képviselni az egyik kiemelt termékkörüket tekintve (SIEMENS).

Feladatok:

  • Beszerzési folyamat megvalósítása,
  • Siemens cikkek készletének megfelelő szinten tartása,
  • Siemens ajánlatok kidolgozása, továbbításuk a beszállító felé,
  • Ajánlatkérések műszaki specifikálása,
  • Kapcsolattartás vevőkkel, partnerekkel, gyártókkal, beszállítókkal,
  • Piackutatás végzése, ügyféligények felmérése,
  • A feladatkörhöz tartozó adminisztráció elvégzése, adatok karban tartása a cég belső rendszerében,
  • Határidők tartása az értékesítés felé,
  • Siemens termékek ismertetése értékesítést végző kollégákkal.

Elvárások:

  • Min. középfokú MŰSZAKI végzettség,
  • Siemens termékek ismeretében szerzett tapasztalat,
  • Legalább 1-3 év beszerzői ÉS/VAGY értékesítői területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • MS Office ismerete,
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség,

Előnyök:

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • Angol nyelvtudás.

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér,
  • Kiemelten magas Cafeteria,
  • Negyedéves jutalom lehetőség,
  • Éves bónusz (13. havi fizetés),
  • Szakmai képzések,
  • Stabil, hosszútávú, bejelentett munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Debrecen

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest VAGY Debrecen
  • Elsősorban olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik számára nem jelent problémát, hogy az irodai munka mellett, országos szinten kell az üzleteket látogatni és szakmai tanácsadással támogatni a kollégákat.
  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérjük jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül önéletrajzával!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Termékmenedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő

Pozíciószint:

  • Beosztott