Állásajánlat: VIZSGÁLÓMÉRNÖK (JÁRMŰ ÉS GÉPVIZSGÁLATI TERÜLET) / Budapest

Állásajánlat: VIZSGÁLÓMÉRNÖK (JÁRMŰ ÉS GÉPVIZSGÁLATI TERÜLET)
Hivatkozási szám: MSTVIZSG-0611

PÁLYAKEZDŐ ÉS TAPASZTALT MÉRNÖKÖK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Ügyfelünk a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete. A kölni központú, 1872-ben létrehozott vállalat ma több mint 60 országban, 500 telephelyen összesen 19.700 munkatársat foglalkoztat.

A járműipari területen, Magyarországon és a közép-kelet európai régióban működő leányvállalata, szakembert keres az alábbi pozícióba:

VIZSGÁLÓMÉRNÖK (JÁRMŰ ÉS GÉPVIZSGÁLATI TERÜLET)

Feladatok:

  • Járművek-, különleges felépítménnyel (emelő-, konténerszállító- és más munkavégző berendezésekkel) felszerelt járművek típusvizsgálatainak végrehajtása,
  • Engedélyezési eljárások támogatása, dokumentációk összeállítása.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi MŰSZAKI végzettség (gépészmérnök, járműmérnök, közlekedésmérnök, villamosmérnök),
  • 1-2 éves tapasztalat gyártói környezetben fejlesztő-, tervező-, vagy szervizmérnökként jármű- és gépvizsgálati területen,
  • Angol ÉS/VAGY német középfokú nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Mérnöki gondolkodásmód,
  • Dinamikus, precíz, önálló munkavégzés, képesség alapos vizsgálatok elvégzésére,
  • Új ismeretek iránti fogékonyság,
  • Kiegyensúlyozott, stabil személyiség.

Előnyök:

  • A, B, C, D, E kategóriás jogosítvány,
  • Jármű- és gépvizsgálatban szerzett szakmai tapasztalat,
  • Emelőgépes szakismeret,
  • Közúti járművekre vonatkozó előírások ismerete,
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás.

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő bérezési struktúra,
  • Biztos, nemzetközi háttér,
  • Kitűnő referencia,
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség,
  • Egyéb juttatások (cafetéria, stb.).

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület,
  • Munkaidő: 8,5 óra, (rugalmas munkarend - törzsidő 9-15 óráig),
  • Munkába állás kezdete: pályázat elbírálását követően azonnal,
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük angol ÉS/VAGY német és magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint
  • vagy
  • Német Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök

Pozíciószint:

  • Beosztott