Állásajánlat: PROJEKT IGAZGATÓ (ÉPÍTŐIPAR) / Budapest

Állásajánlat: PROJEKT IGAZGATÓ (ÉPÍTŐIPAR)
Hivatkozási szám: MSTPROJE-0607

Ügyfelünk részvénytársaságként működő környezetvédelmi mérnökiroda, 1996-ban alakult és ISO 9001:2001-es minősítés birtokában végzi munkáját. Fő profiljuk: ivó- és ipari víztisztítási, szennyvíztisztítási, iszap- és hulladékkezelési, levegőtisztaság- védelmi problémák mérnöki megoldása.

Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe:

PROJEKTIGAZGATÓ / ÉPÍTŐIPAR

Feladatok:

  • Műszaki előkészítés, árajánlatok bekérése, ártükör készítése,
  • Helyszíni vizsgálatok megvalósítása, eljárások elemzése, adatok értékelése,
  • A projekt menedzserek munkájának irányítása és felügyelete,
  • Kommunikáció, külső és belső kapcsolattartás,
  • Döntés – előkészítő dokumentációk összeállítása,
  • Beszerzések előkészítése, kisebb értékű beszerzés önálló intézése,
  • Alvállalkozói szerződések előkészítése,
  • Az alvállalkozók munkájának ellenőrzése és koordinációja,
  • Átadási dokumentációk összeállítása,
  • Kivitelezési ütemtervek készítése és betartatása,
  • Műszaki adminisztráció,
  • Anyagmegrendelések bonyolítása,
  • Projektben résztvevők munkájának segítése.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai építőmérnöki VAGY gépészmérnök végzettség,
  • Legalább 5 - 8 év építőiparban projektvezetőként szerzett szakmai tapasztalat,
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete,
  • Jó felhasználói szintű számítógépes (Office) ismeret,
  • Jogosítvány.

Előnyök:

  • Nincs

Juttatások, ajánlat:

  • Családias, fiatalos csapat, modern, felszerelt iroda, stabil munkahely várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, jelentkezzen rá önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Vezetői pozíciók
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Tervezés
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Építészmérnök/Építőmérnök
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Kivitelezés/Építésvezetés