Állásajánlat: ÉLELMISZER ANALITIKAI CSOPORTVEZETŐ

Hivatkozási szám: ELANCSOP-0607

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban
85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. A vállalatcsoport, szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Megbízónk új munkatársat keres
ÉLELMISZER-ANALITIKAI CSOPORTVEZETŐ
munkakörbe.

Az alábbi feladatok várnak Önre:
  • Élelmiszer-csoport vezetése
  • Munkaszervezés, munkatársak irányítása
  • Körvizsgálati és jártassági tervek készítése és a vizsgálatok megszervezése
  • Részvétel a laboratóriumi vizsgálatok implementálásában
  • Vizsgálati eredmények validálása
  • Szabványos vizsgálatok elvégzése és ellenőrzése

Ami szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Felsőfokú élelmiszermérnök vagy vegyészmérnök végzettség
  • Minimum 3 éves hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Munkaszervezésben és munkatársak irányításában szerzett tapasztalat
  • Laboratóriumi- élelmiszer vizsgálatokban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!