Állásajánlat: LABORÁNS

Hivatkozási szám: LABORANS-0607

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban
85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. A vállalatcsoport, szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Megbízónk új munkatársat keres:
LABORÁNS
munkakörbe.

Az alábbi feladatok várnak Önre:
  • Klasszikus analitikai vizsgálatok elvégzése mezőgazdasági, takarmány- és élelmiszeripari területen, termőföldtől az asztalig
  • Részvétel a laboratóriumi vizsgálatok implementálásában, előkészítésében
  • Mintavételek elvégzése
  • Betanulási program alatt megismert és elsajátított mérések elvégzése az előírt mennyiségben és minőségben

Ami szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Legalább középfokú szakirányú labor technikusi végzettség
  • Vizsgálati feladatokkal kapcsolatos szabványok és előírások ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett laboratóriumi tapasztalat
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság
  • Pontosság, precizitás

Előnynek számít:
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

Munkavégzés helye: NYÍREGYHÁZA

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!