Állásajánlat: TERÜLETI KÉPVISELŐ

Hivatkozási szám: MSTOTERU-0607

Megbízónk stabil háttérrel rendelkező élelmiszer kereskedelmi cég.
Keresünk részükre

TERÜLETI KÉPVISELŐ

munkakörbe új munkatársakat Nyugat-Magyarország és Kelet- Magyarország területére.

Főbb feladatok:
  • Termékek értékesítése kereskedelmi partnerek felé, rendelésfelvétel, rendelésgenerálás
  • Szerződéses feltételek betartatása a partnereinkkel
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, a vevői igények magas szintű kielégítése
  • A forgási sebességnek megfelelő készlet biztosítása a partnereinknél
  • Folyamatos konkurencia- és piacfigyelés
  • Akciók, promóciók lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a regionális központokkal, nagykerekkel, osztályvezetőkkel
  • Magyar és nemzetközi láncok, nagykereskedők túraterv szerinti látogatása
  • Polcszervizesek munkájának ellenőrzése, irányítása a multinacionális láncoknál

Munkakör betöltésének feltételei:
  • Minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetői gyakorlat
  • Hasonló területen szerzett min. 3-4 éves FMCG értékesítési/szakmai tapasztalat
  • MS Office és Windows felhasználói szintű ismeretek
  • Lakhely ideális esetben: Nyugat Magyarország Székesfehérvár, vagy Kaposvár vonzás körzete, Kelet Magyarország Szolnok vonzás körzete
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • Üzleti gondolkodásmód, önállóság, megbízhatóság

Megbízónk biztosítja a munkához szükséges eszközöket:
  • Cégautó, telefon, tablet

Munkavégzés helye:
  • Nyugat-Magyarország, Kelet-Magyarország

Amennyiben szeretnél kiváló minőségű termékekkel foglalkozni, és egy jó csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésed önéletrajz csatolásával!