Állásajánlat: KONTROLLER

Hivatkozási szám: MSTOKONT-0607

Megbízónk számára keresünk új kollégát

KONTROLLER

pozícióba.

Feladatok:
  • Budget készítés
  • Pénzügyi elemzések készítése
  • Riportálás a vezetők felé
  • Új projektek esetében elő- és utókalkulációk készítése, megtérülési számítások végzése
  • A vállalatirányítási rendszer fejlesztése
  • Heti, havi, negyedéves jelentések, elemzések elkészítése
  • Terv-tény eltérések követése, a monitorozás eredményéről beszámolók készítése
  • Ad-hoc feladatok
  • Tervezési és előrejelzési folyamatban való részvétel
  • Elemzések készítése a management számára
  • Projektek nyomon követése, szoros együttműködés a vállalat különböző társosztályaival

Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 2-3 éves hasonló feladatkörben szerzett releváns tapasztalat
  • Excel erős felhasználó szintű ismerete
  • Magabiztos személyiség, jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Angol nyelv ismerete

Amit a cég kínál:
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Összetartó, támogató, vidám csapat
  • Céges rendezvények és csapatépítő

Munkavégzés helye:
  • Budapest II. kerület

Ha fiatalos, dinamikus, munkaszerető csapatban szeretne dolgozni, várjuk csatoltan magyar nyelvű önéletrajzát.