Állásajánlat: ÉPÜLETGÉPÉSZ TERVEZŐ MÉRNÖK / Budapest

Állásajánlat: ÉPÜLETGÉPÉSZ TERVEZŐ MÉRNÖK
Hivatkozási szám: MSTTERVE-0606

Épületgépészként szeret tervezni?
Szeretne egy megbízható vállalatnál dolgozni?
Szeretné tudását egy elismert vezető tervező mellett bővíteni?

Ha ezekre igen a válasza, akkor Ön az az épületgépész mérnök, akit mi keresünk!

Ügyfelünk egy közel 10 éve alakult 100%-ban magyar tulajdonú épületgépészeti tervezéssel és mérnöki tanácsadással foglalkozó vállalat.

A vállalat Magyarország kiemelt projektjein dolgozik épületgépészeti szakértőként.

Jelenleg csapatbővítés miatt keresünk hozzájuk új munkatársat az alábbi pozícióba: ÉPÜLETGÉPÉSZ TERVEZŐ MÉRNÖK

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
Munkaidő: hétfőtől - péntekig 8.00 - 16.30 óráig

Feladatok:

  • Az ügyfelek igényei alapján épületgépészeti tervezés megvalósítása (hőszivattyú, kazán és más korszerű hűtő-fűtő berendezések),
  • Engedélyezési és kiviteli tervek elkészítése épületgépészeti vonatkozásban,
  • Műszaki dokumentációk és anyaglisták összeállítása,
  • Ügyfelek és partnerek szakmai támogatása,
  • Épületgépészeti projektek nyomon követése.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi épületgépész mérnök végzettség,
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat épületgépészeti tervezésben,
  • AutoCad felhasználói szintű ismerete,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

  • Angol vagy német nyelvtudás,
  • Autodesk Revit felhasználói szintű ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Megbízható, stabil háttér,
  • Folyamatos szakmai fejlődés,
  • Pozícióhoz illeszkedő bejelentett fix alapbér.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Épületgépész
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Tervezés

Pozíciószint:

  • Beosztott