Állásajánlat: MŰSZAKVEZETŐ / Heves megye

Állásajánlat: MŰSZAKVEZETŐ
Hivatkozási szám: MUSZAKVE-0606

Partnerünk egy nemzetközi cégcsoport tagja. Magyarországon 2 gyáregységgel van jelen. Kellő tapasztalattal rendelkeznek az európai autóipari kultúra sajátosságait illetően és ezáltal képesek megfelelni vevőik követelményeinek. Céljuk, hogy a már világszerte ismert és elismert magas minőségi szinten autóalkatrészekkel lássák el az európai autógyártókat első és másodszintű beszállítóként, ezáltal növelve cégük illetve termékeik ismertségét Európában is.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új tagot az alábbi pozíció betöltésére:

MŰSZAKVEZETŐ

Feladatok:

  • A gyártás folyamatosságának biztosítása
  • Gépkezelők, koordinátorok, kisegítő személyzet munkájának koordinálása
  • Műszak átadásának, átvételének felügyelete
  • Hiányzók dokumentálása, műszakok összeállítása, szabadságok kiadása, túlórák elrendelése
  • Termelési tervek végrehajtásának elősegítése
  • Részvétel új dolgozók kiválasztásában
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztráció, vezetői jelentések készítése
  • Együttműködés a társosztályokkal, kapcsolattartás a művezetőkkel

Elvárások:

  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • CNC gépkezelésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki és vezetői érzék
  • Problémamegoldó- és szervezőkészség, találékonyság

Előnyök:

  • Műszakvezetőként szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Felelősségi körnek megfelelő órabér
  • Teljesítménybér
  • Éves cafeteria keret
  • Év végi bónusz
  • Céges rendezvények
  • Egyéb juttatások

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Heves megye keleti része, M3 autópálya vonalán
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Műszakvezető/Termelés irányító
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Csoportvezető/Projektmenedzser
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Technikus
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser