Állásajánlat: PROJECT MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk)

Hivatkozási szám: MSTOMINO-0606

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő autóipari termelő vállalat, amely Magyarországon 1994 óta van jelen. Termékeiket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, Volkswagen. Fiatalos csapatukba keresünk

PROJECT MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk)
munkatársat.

Feladatok:
  • Részvétel az új termék bevezetési projektekben (APQP)
  • A DFMEA elkészítése és a vevői követelményeknek megfelelő tesztek összeállítása (DVP/PVP) és végrehajtása
  • Új gyártósorok/gyártócellák tervezésének, telepítésének támogatása, a gyártási tapasztalatok visszacsatolása, illetve a gyártófolyamat auditálása
  • A gyártófolyamat minőségbiztosítási lépéseinek megtervezése (mérőeszközök kiválasztása, ellenőrzési módszerek meghatározása (pl.: SPC))
  • A gyártási dokumentáció elkészítése (FC, FMEA, CP, WI)
  • Az új termék bevezetése közben fellépő gyártási/minőségügyi problémák megoldása és dokumentálása
  • A termék jóváhagyásához (PPAP) szükséges mérések koordinálása, képességvizsgálatok elvégzése és a jegyzőkönyvek, elkészítése
  • Közvetlen kapcsolattartás a vevői minőségügyi képviselőjével
Elvárások:
  • Gépészmérnök vagy vegyészmérnök végzettség
  • Pályakezdő vagy legalább 2-3 év minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat autóipari környezetben
  • Középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban is kell majd használnod a vevőkkel való egyeztetések során)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Utazási hajlandóság (alkalmanként lesz rá lehetőség)
Előnyt jelent:
  • Polimertechnika szakirányú végzettség
  • APQP ismerete (DFMEA, DVP/PVP, FC, FMEA, CP, WI)
  • német nyelvtudás
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezési csomag (alapfizetés+cafeteria+bónusz)
  • Fiatal, barátságos, összetartó csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség mind szakmailag mind a nyelvek területén
  • Hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el frissített önéletrajzod a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozícióink

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK