Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYFÉLMENEDZSER

Hivatkozási szám: MSTOKHZT-0606

Mezőgazdasági tápanyag-utánpótlással foglalkozó  piacvezető cégcsoport hálózatának bővítése céljából munkatársakat keres

ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYFÉLMENEDZSER
munkakörbe.

Megbízónk egy piacvezető, innovatív, dinamikusan fejlődő vállalkozás, amely már több mint 20 éve van a piacon.

Főbb feladatok:
  • Kapcsolattartás Prémium ügyfelekkel, aktív ügyfélszám növelés
  • Üzleti kommunikáció tulajdonosokkal, felső vezetőkkel
  • Az értékesítési tervek alapján kitűzött célok, mutatók elérése
  • Értékesítési terület folyamatainak naprakész ismerete, adminisztrációja
  • Ügyfélmenedzsment feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább 2 éves, értékesítési területen szerzett gyakorlat
  • Szakmai tapasztalat növénytermesztésben
  • Pozitív, kihívások által motivált személyiség
  • Terhelhetőség, proaktivitás, pontosság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
  • Műszaki területen szerzett jártasság

Amit a cég kínál:
  • Hosszú távú munkalehetőség, egy fiatalos, lendületes, eredményorientált csapatban, ahol támogatást kapsz a kiválósághoz és a folyamatos fejlődéshez
  • Folyamatos képzés, mentori támogatás
  • Meglévő ügyfélkör biztosítása
  • Katalógusok, promóciók, reklám anyagok biztosítása

Munkavégzés helye:
  • Elsődlegesen Győr-Moson-Sopron megye

De várunk jelentkezőket az alábbi területekre is:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Csongrád megye

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, várjuk önéletrajzát!