Állásajánlat: COMPLIANCE MANAGER

Hivatkozási szám: COMPLMAN-0605

Ügyfelünk az online piac egyik meghatározó szereplője.
Dinamikus csapatukba keresünk új tagot alábbi pozíció betöltésére:

COMPLIANCE MANAGER

Feladatok:
  • A compliance osztály szabályzatainak, dokumentumainak kidolgozása, módosítása, gyakorlatba átültetése
  • Munkatársak munkájának koordinálása
  • Általános jogi környezet ismerete (szerencsejáték)
  • Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal, adatszolgáltatás
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Adatvédelemmel, adatkezeléssel kapcsolatos ügyekben való részvétel
  • Munkavállalók oktatása
  • Due Diligence ellenőrzés
  • Auditokra való felkészülés, közreműködés
  • ISO 27001 szabványnak való megfelelés
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Jogi vagy gazdasági területen szerzett főiskolai/egyetemi végzettség
  • Legalább 1 év compliance/belső ellenőr/auditor munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalatnak, felelősségi körnek megfelelő bérezés
  • Utazási támogatás
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!