Állásajánlat: TERMÉKMENEDZSER/MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ

Hivatkozási szám: MSTOTEME-0605

Megbízónk a biológiai, de legfőképpen a molekuláris biológiai tudományos kutatómunkához, illetve a molekuláris diagnosztikához szükséges berendezésekkel és vegyszerekkel, az ezek használatát segítő szoftverekkel, valamint oktatási és szaktanácsadási szolgáltatásával áll ügyfelei rendelkezésére magas szintű termékpalettával és kapcsolódó szolgáltatásokkal.

Munkatársat keresünk részükre
TERMÉKMENEDZSER/MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ
munkakörbe.

Az alábbi feladatokban számítunk a segítségére:
  • Aktív ügyfél látogatások, akár országosan
  • Új piaci lehetőségek, új partnerek felkutatása
  • Árajánlatok készítése, műszaki támogatás, felhasználói tanácsadás
  • Terméktraining, termékbemutató tartása partnerek részére - műszaki támogatás nyújtása
  • Szaktanácsadói feladatok ellátása
  • Értékesítéssel kapcsolatos sales adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Esetleges reklamációk kezelése

Elvárások:
  • Felsőfokú természettudományi, vagy műszaki végzettség (preferáltan biológus, vegyészmérnök, biomérnök, mechatronikai mérnök)
  • 2-3 év kutatási területen szerzett tapasztalat (akár közszférában, egyetemen, gyártásban, mint pl.: gyógyszergyártás vagy laboratóriumi készülékekkel kapcsolatban)
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Értékesítői attitűd
  • Precizitás, csapatjátékos szemlélet

A pályázás során előnyt jelenthet:
  • Fogyóanyag, reagensek, molekuláris biológia területén történő értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit Megbízónk kínál:
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kiemelkedő bérezés+cafetéria és éves bónusz az egyéni és céges teljesítmény alapján
  • Céges autó, a meghatározott havi kerettel magánhasználatra is
  • Színvonalas irodai környezet
  • Magas szintű szakmai munkavégzés lehetősége
  • Szakmai fejlődés támogatása

Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület

  • Amennyiben felkeltette az érdeklődését a lehetőség, frissített önéletrajzát is csatolja a jelentkezéséhez!