Állásajánlat: HR SPECIALISTA

Hivatkozási szám: MSTOPLMZ-0618

A UPS Magyarországon kiscsomag-szállítási és ellátási lánc kezelési szolgáltatásokat egyaránt nyújt, Vecsésen található központjában több mint 120 ember dolgozik. A UPS-t szinte kezdetektől a csomag szállítás és a logisztika úttörői között tartották számon. Az eltelt több mint 100 év során a kis futárszolgálatból a világ egyik legnagyobb csomagszállító vállalatává nőtte ki magát, mely globális piacvezető az ellátási lánc és az áruszállítási szolgáltatások területén. Mára a UPS több mint 220 országot és régiót szolgál ki. Magyarországi központunkba keresünk új kollégát:

HR SPECIALISTA
munkakörbe.

Feladat:
  • Aktív részvétel a toborzási és kiválasztási folyamatban
  • Cafeteria teljes körű ügyintézése
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Be- és kilépéssel kapcsolatos munkaügyi adminisztráció
  • Kapcsolattartás munkaerő kölcsönző cégekkel
  • Heti-, havi-, ad hoc riportok készítése
  • HR adatbázisok, rendszerek naprakészen tartása
  • Részvétel céges rendezvények szervezésében

Elvárások:
  • 1-2 év releváns tapasztalat
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Főiskolai végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség, rugalmasság
  • Problémamegoldó készség

Amit kínálunk:
  • Cafeteria rendszer
  • Belső előrelépési lehetőség
  • Hetente egyszer gyümölcsnap
  • Ingyenes edzőterem használat (aerobic órák, squash, fitnesz gépek használata)
  • Angol tanulási lehetőség
  • Barátságos, kedves, befogadó környezet

Munkavégzés helye:
  • Vecsés, Airport Business Park (céges busz Örs vezér tere – Köki érintésével)

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el frissített önéletrajzát!

Hasonló pozícióink

HR GENERALISTA
HR BUSINESS PARTNER