Állásajánlat: LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

Hivatkozási szám: LOGASSZI-0604

Van felsőfokú végzettséged és beszélsz németül ?
Érdekes munkafeladatokra, innovatív, befogadó és segítő munkahelyre vágysz?

Amennyiben a kérdésekre IGEN a válaszod, JELENTKEZZ, mert Téged keresünk!

Ki a megbízónk?

Partnerünk csongrád megyei piacvezető bútorgyártó cég. Nagy tapasztalatokkal rendelkezik az ismétlődő, sokféle variációval rendelkező, kis és közepes sorozatú termékek gyártásában és nagy pontosságú logisztikájában.
Jelenleg új munkatársat keresnek az alábbi pozíció betöltésére:

LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Vevői megrendelések, visszaigazolások kezelése
  • Szállítások megszervezése és dokumentációinak elkészítése
  • Kapcsolattartása cég Partnereivel

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Minőségi, motivált  és hatékony munkavégzés
  • Nyitottság, rugalmasság
  • Kreativitás, problémamegoldó készség
  • Szervezeti kultúrához való alkalmazkodás, lojalitás

Mit kínál megbízónk munkádért cserébe?
  • Jogszabályoknak megfelelő foglalkoztatás
  • Teljesítményközpontú motiváló rendszer
  • Számos jóléti és szociális juttatás, utazási költségtérítés
  • Szakmai fejlődés támogatása, tehetséggondozás
  • Dinamikus, motivált csapatban való munkavégzés
  • Európai szintű munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Makó

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!