Állásajánlat: JUNIOR KONTROLLER

Hivatkozási szám: JUNKONT0-0603

Benned van a fejlődni akarás és mindig az új feladatokat keresed?

Tudsz önállóan dolgozni és szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni?

Rendelkezel felsőfokú gazdasági végzettséggel?

Ha minden kérdésre IGEN a válaszod, akkor JELENTKEZZ még ma!

Megbízónk egy vezető nemzetközi cégcsoport magyarországi tagja.
Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: Junior Kontroller

Az alábbi feladatok várják az új munkatársat:
  • a  kockázatkezelési  és  kontrolling  osztály munkájának támogatása
  • folyamatos egyeztetés az osztályvezetővel  és  az  osztályon  dolgozó munkatársakkal,  valamint  az  anyavállalatnál dolgozó munkatársakkal
  • a  kontroller  munkakörben  dolgozók  munkájának támogatása, aktív  részvétel  az  egyes  kalkulációk elkészítésében
  • árkalkulációk  elkészítése,  megtérülési  ráta számítása, költségszint meghatározása
  • benchmark elemzés
  • az  adatok  angol  nyelven  történő  szöveges elemzése, értékelése
  • összefoglaló  riportok  megírásában  való segédkezés
  • az  árajánlatokhoz  tartozó  szükséges dokumentációk  összeállítása  és  kiküldése  az osztályvezető utasításai alapján
  • árajánlatokkal kapcsolatos határidők figyelése
  • engedményezőkkel való kapcsolattartás, megfelelő informálás és tájékoztatás
  • részvétel  az  egyéb  ad-hoc  riportok,  elemzések készítésében
  • egyéb  az  osztály  munkájához  tartozó adminisztrációs teendők ellátása

Elvárások az új munkatárssal kapcsolatban:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • magas szintű kommunikációs és kapcsolatteremtő készség szóban és írásban egyaránt
  • aktív, legalább  társalgási szintű angol nyelvtudás (teszteljük!)
  • erős Microsoft Excel ismeretek (teszteljük!)
  • jó problémamegoldó és stressztűrő képesség
  • akarj fejlődni és keresd a feladatokat
  • tudj önállóan dolgozni

Amit a cég nyújt munkádért cserébe:

  • csatlakozást  a cégcsoport egyedülálló kultúrájához
  • kiváló  szakmai  fejlődési  lehetőséget  egy  fiatal, dinamikus csapat tagjaként
  • határozatlan  idejű  munkaszerződést,  hosszú  távú munkalehetőséget
  • cég  által  támogatott  ingyenes  sportolási lehetőséget, hogy mindig fitt legyél
  • biztos nemzetközi hátteret
  • jól  felszerelt,  modern  munkahelyet  és  kellemes környezetet

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!