Állásajánlat: LINUX RENDSZERGAZDA

Hivatkozási szám: LINUREND-0529

Ki a Megbízó, aki hirdet ?

Partnerünk budapesti székhelyű , komplex informatikai megoldásokat nyújtó, innovatív csúcstechnológiájú üzemeltetési és fejlesztési vállalat. Bővülésük eredményeképpen csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

LINUX RENDSZERGAZDA

Van rendszergazda tapasztalatod?
Szívesen részt vennél a cég világmegváltó ötleteinek megvalósításában?
Olyan munkahelyet keresel, ahol csúcstechnológiájú IT infrastruktúrával foglalkozhatsz?
Egy 20 fős csapat tagjaként szívesen kipróbálnál innovatív megoldásokat?

HA igennel válaszoltál a fenti kérdésekre, Téged keresünk, jelentkezz most!

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?
  • Legalább 1-2 év Linux rendszergazdai tapasztalat
  • Szervervirtualizációs tapasztalat (VMware)
  • Angol nyelvtudás: szakmai szövegek olvasása és értése
  • Előnyt jelent: Apache, MySQL, PostgreSql tapasztalat

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Rendszerek tervezése, telepítése, üzembe helyezése, üzemeltetése, frissítése, karbantartása
  • Mentések kezelése
  • Hálózat üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok
  • Rendszerek monitorozása, karbantartása

Mit ajánl a cég munkád megbecsüléseként?
  • Csúcstechnológiájú IT infrastruktúrát
  • Lehetőséget innovatív megoldások kipróbálására
  • Finanszírozott szakmai továbbképzéseket
  • Kimagasló bérezést
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Családbarát munkahelyet

Munkaidő:
  • Napi 8 óra, rugalmas és ügyelet nincs!

Munkavégzés helye:
  • Budapest

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérlek szakmai magyar nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz a rendszerünkön keresztül!