Állásajánlat: VILLAMOS PROJEKTMÉRNÖK (Automatizálás és Fejlesztés)

Hivatkozási szám: MSTOPZXS-0529

Szeretnél:
  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?
Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

VILLAMOS PROJEKTMÉRNÖK (Automatizálás és Fejlesztés)
munkatársat keresünk, Megbízónk Székesfehérváron található gyáregységébe.

A GRP üzletág Öntöde szervezetének egyik meghatározó tagjaként, felelős leszel a tüzeléstechnikai berendezések (olvasztó- és öntőkemencék, hőkezelők, automata fűrészgépek) működésének megbízhatóságát, hatékonyságát növelő, villamos tervezéssel, automatizálással, informatikai fejlesztéssel összefüggő projektek, szakértői szintű vezetéséért, illetve a PLC programokban való hibakeresésért, szükséges módosításokért. Támogató munkahelyi légkörrel és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:
  • Öntödei tüzeléstechnikai berendezések (olvasztó- és öntőkemencék, hőkezelők, automata fűrészgépek) villamos automatizálási folyamatainak mérnöki felügyelete
  • Hibakeresés a PLC programokban, szükség esetén a programok módosítása
  • A berendezések informatikai hálózatának felügyelete és fejlesztése
  • Villamos tervezési, automatizálási és informatikai fejlesztési projektek, szakértői szintű vezetése
  • A karbantartókkal együttműködve, részvétel a karbantartási tervek összeállításában, illetve a megvalósítási folyamat menedzselése
  • Az Öntöde terület villamos dokumentációjának naprakészen tartása
  • Beszállítói és alvállalkozói kapcsolattartás, valamint a kivitelezési munkálatok ellenőrzése

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:
  • BSc szintű Villamosmérnök végzettség (preferáltan Automatizálási szakirányon)
  • PLC programozásban (Siemens, Honeywell) szerzett, min. 3 év gyakorlati tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló projektmenedzsment készség
  • Csoportban való munkavégzés képessége
  • Határozott fellépés
  • Kezdeményezőkészség

Amit kínálunk:
  • Szakmailag elismert, összetartó csapat
  • Stabil, kiszámítható munkahely
  • Biztos jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Kimagasló műszakpótlékok
  • Kiváló béren kívüli juttatási csomag
  • Teljesítmény prémium
  • 13. havi fizetés
  • Egészségbiztosítás
  • Életbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed magyar nyelvű anyaggal pályázz!