Állásajánlat: MŰSZAKI-VEVŐSZOLGÁLATI MÉRNÖK

Hivatkozási szám: MSTOPNZG-0529

Szeretnél:
  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek,mint te?
Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

MŰSZAKI-VEVŐSZOLGÁLATI MÉRNÖK

munkatársat keresünk, Megbízónk Székesfehérváron található gyáregységéhez.
A GRP üzletág, Hengermű szervezetének egyik meghatározó tagjaként, felelős leszel az alumínium félkész termékek (például lemezek, hasított szalagok, tárcsák) gyártástechnológiai folyamatának műszaki megtervezéséért, eleget téve a vevő által támasztott minőségügyi szempontoknak és igazodva a vállalat által biztosított technikai feltételekhez. Támogató munkahelyi légkörrel és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:
  • Hengerműi alumínium termékek, teljes gyártási folyamatának műszaki menedzselése, megvalósítása a vevői specifikációknak megfelelően
  • Gyártástechnológia kialakítása a termeléssel, technológusokkal és a folyamatmérnökökkel együttműködve
  • A Sales bevonásával, vevői reklamációk kivizsgálásának kezdeményezése és javító intézkedések bevezetése
  • A termék vevő általi, további gyártási folyamatba illeszthetőségének helyszíni felmérése
  • Műszaki szaktanácsadás biztosítása a vevőnek, például javaslattétel a félkészen vásárolt termék csomagolására
  • Vevőtől érkező termékminták anyagvizsgálatának kezdeményezése és a megadott specifikáció szerinti mintagyártások indítása
  • Napi szintű együttműködés a Termelés, Sales,Controlling, Quality, Logisztika, Customer Services csapatokkal

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:
  • BSc/ MSc szintű műszaki végzettség (Anyagmérnök, Kohómérnök,Gépészmérnök, Műszaki Menedzser)
  • Termékmérnöki feladatok ellátásában és vevőkezelésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minőségbiztosítási technikák (APQP; PPAP; 8D) alapszintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs- és érvelési készség
  • Magas szintű együttműködési képesség
  • Vevőközpontú gondolkodásmód
  • Határozott fellépés

Előnyként értékeljük:
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:
  • Szakmailag elismert, összetartó csapat
  • Stabil, kiszámítható munkahely
  • Biztos jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Kimagasló műszakpótlékok
  • Kiváló béren kívüli juttatási csomag
  • Teljesítmény prémium
  • 13. havi fizetés
  • Egészségbiztosítás
  • Életbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed magyar nyelvű anyaggal pályázz!