Állásajánlat: MARKETING ASSZISZTENS (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!)

Hivatkozási szám: MSTOMARK-0528

Partnerem egy belga tulajdonban levő, hat közép-európai országban is jelen lévő, kimagasló minőségű egészségügyi, babaápolási és kozmetikai termékek forgalmazásával foglalkozó cég.

Családias hangulatú csapatukba keressük új kollégájukat

MARKETING ASSZISZTENS
pozícióba.

Feladatok:

Szakmai, marketing feladatok:
  • Senior kollégák munkájának támogatása, futó marketing projektekben való részvétel
  • Szórólapok, POS anyagok elkészítési folyamatainak koordinálása
  • Weboldal frissítése, akciótervek, kampányok, kampánytervek ellenőrzésében, nyomon követésében, valamint kiértékelésében való aktív részvétel
  • Új termékek bevezetése esetén piackutatásokban való közreműködés
  • Új marketingpartnerek felkutatása, tendereztetésben való részvétel
  • Marketinganyagok karbantartása, leltárazás
  • Alvállalkozókkal, partnerekkel való kapcsolattartás (angol nyelvű kommunikáció)

Általános irodai feladatok:
  • Telefonok, e-mailek, postázás kezelése
  • Egyéb ad hoc jellegű adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • Felsőfokú, marketing szakirányú végzettség
  • Legalább 1 év tapasztalat hasonló munkakörben (akár gyakorlati időszak is szóba jöhet)
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kimagasló kommunikációs készség (szóban és írásban egyaránt)
  • Kreatív, dinamikus személyiség

Előny:
  • Kozmetikaipari, egészségügyi termékekkel foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:
  • Alapbérezés mellett cafeteria + bónusz
  • Hosszútávú, stabil munkahely megfelelő szakmai háttérrel
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet, modern munkafeltételek, gyönyörű panoráma

Munkavégzés helye:
  • Budapest, Margitsziget

Amennyiben érdekes lehet számodra a kínált lehetőség, és szívesen lennél egy családias, ugyanakkor nagy múlttal rendelkező cég marketingcsapatának elismert tagja, úgy várjuk jelentkezésedet frissített önéletrajzod feltöltésével honlapunkon keresztül!