Állásajánlat: IT ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ (PÉNZINTÉZET)

Hivatkozási szám: ITUZEMEL-0528

Rendelkezik több éves, IT üzemeltetésben szerzett tapasztalattal?
Legalább 3 éve vezetői beosztásban dolgozik?
Üzemeltetési tapasztalatát nagyrészt Linux környezetben szerezte?
Ezen felül magabiztos, tárgyalási szintű az angol vagy a német nyelvtudása is?

Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, és szívesen lépne még előrébb karrierjében, JELENTKEZZEN, hiszen ez a pozíció csak Önre vár!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk egy nyugat-magyarországi pénzintézet. IT csapatuk élére keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

INFORMATIKAI ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ (PÉNZINTÉZET)

Milyen feladatok várnak Önre?

  • 8 főből álló IT csapat irányítása
  • Saját fejlesztésű hardver és hálózati rendszer üzemeltetése
  • Magas szintű jogszabályi követelmények figyelemmel kísérése, betartása
  • Számlavezető rendszer üzemeltetése
  • Szoftverfejlesztések koordinációja
  • IT biztonsági követelmények alkalmazása

Abban az esetben Önt keressük, amennyiben...

  • Felsőfokú informatikai/műszaki végzettséggel rendelkezik
  • Átfogó informatikai ismeretei vannak az alábbi szakterületeken: IT infrastruktúra, IT rendszerek, vonatkozó jogszabályok területén
  • IT üzemeltetésben széleskörű tapasztalatot szerzett
  • Tapasztalatai nagy részét Linux környezetben szerezte
  • IT biztonsági követelmények ismerete és alkalmazása
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalata van, amelyet szakmailag tagolt csapat irányításában szerzett
  • Tárgyalóképes szintű német vagy angol nyelvtudással rendelkezik
  • Munkavégzése során pontos, gyors, rugalmas, képes önállóan és csapatban is hatékonyan dolgozni
  • Kiváló folyamatszervező, problémamegoldó, kommunikációs, és együttműködési készséggel rendelkezik
  • Emellett pedig proaktív, kezdeményező, agilis személyiség
Előny:
  • Banki, vagy pénzügyi vállalati környezetben szerezett tapasztalattal rendelkezik

Milyen juttatásokat biztosít a cég a pozícióért cserébe?
  • Kiemelkedő alapbért
  • Bónuszt
  • Céges autót
  • Mobiltelefont

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, szakmai önéletrajzával jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Nyugat-Magyarország