Állásajánlat: LOGISZTIKAI FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK / Pest megye

Állásajánlat: LOGISZTIKAI FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK
Hivatkozási szám: MSTGYART-0528

Gondolt már arra, hogy olyan cégnél dolgozzon, ahol a légkör a cégkultúrából adódóan családias és baráti?
Ahol megbecsülik a munkáját mind a vezetői, mind pedig az összetartó, igazi csapatként dolgozó munkatársai?
Ahol a gyártás szakszerűen megszervezett, így szakmailag lehet fejlődni?
Ezért cserében Ön gördülékenyen beszél angolul és van tapasztalata logisztikusként?

Ügyfelünk 140 éves tapasztalattal a háta mögött fejleszti termékeit a fenntartható termelékenység jegyében. Gyártóüzemeik több, mint 20 országban vannak jelen. Termékeinek és szolgáltatásainak kínálatába a kompresszorok, levegőkezelő rendszerek, építőipari és bányászati berendezések, ipari szerszámok és szerelési rendszerek mellett értékesítés utáni szolgáltatások és bérleti lehetőségek is tartoznak.

A magyarországi gyártóüzemben pneumatikus ipari szerszámok előállítása folyik.

A gyártási tevékenység támogatását végző LOGISZTIKAI csapatba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI FOLYAMATFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Feladatok:

  • Együttműködés a gyári logisztikával ill. az ellátási lánc külső résztvevőivel,
  • A raktározási folyamatok és belső anyagáramlások hatékonyságának fejlesztése,
  • Riportok, elemzések készítése, döntéstámogatás,
  • Javító intézkedések bevezetése, irányítása és lebonyolítása,
  • Oktatási anyagok összeállítása, oktatások levezetése,
  • A folyamat – résztvevők támogatása a logisztikai célok elérésében.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai GAZDASÁGI VAGY MŰSZAKI végzettség,
  • Legalább 3 éves tapasztalat logisztikai folyamatfejlesztésben raktározási területen elsősorban műszaki termékeket gyártó cégnél,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Gyártásban szerzett tapasztalat,
  • Adatbázis ismeret,
  • SAP WM modul és készletgazdálkodási ismeret,
  • Ciklikus leltározási tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Skandináv cégkultúra,
  • Medicover Egészségkártya (Fehér csomag)
  • Iskolakezdési utalvány
  • Céges angol tanfolyam
  • Utazás támogatás várja az új munkatársat.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Supply Chain Menedzsment
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Folyamatmérnök/Gyártástechnológus
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártáslogisztika/Anyaggazdálkodás
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Logisztikai mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Folyamatmérnök/Gyártástechnológus
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: LEAN