Állásajánlat: HÁTTÉRMŰVELETI ADMINISZTRÁTOR

Hivatkozási szám: MSTOPMZT-0528

Megbízónk elsősorban a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.
Szervezetükbe keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

HÁTTÉRMŰVELETI ADMINISZTRÁTOR

Legfőbb feladata:
  • Papír alapú és elektronikus szerződések iktatása, ellenőrzése, nyilvántartása, irattárazása
  • Részvétel az ügyfél- és számlanyitások operációs folyamataiban
  • Panaszügyek kivizsgálása a saját felelősségi körében
  • Ügyfeleknél kihelyezett tárgyi eszközök adminisztrációjában való részvétel

Feladatai:
  • Érkezteti, iktatja és digitalizálja a papír alapon beérkező szerződéses dokumentumokat
  • Ellenőrzi a megkötött szerződések valódiságát, tartalmi és formai helyességét, adatok egyezőségét
  • Részt vesz a dokumentáció hiánypótlás adminisztrálásában és a dokumentumok helyességének koordinációjában
  • Együttműködik, kapcsolatot tart a partnerekkel és a társosztályokkal
  • Adatrögzítés az informatikai rendszerekben
  • Munkaköréhez kapcsolódó panaszügyek kivizsgálása, megválaszolása
  • Kimutatások, jelentések készítése az elvégzett feladatokról, nyilvántartásokról

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Dokumentumkezelésben, adminisztrációban való jártasság
  • Ms. Office programok ismerete
  • Kitartó, pontos munkavégzés

Amit nyújtunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Innovatív környezet, remek csapat

Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület

Jelentkezz frissített, magyar nyelvű önéletrajzod csatolásával!