Állásajánlat: MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (Szolgáltatás)

Hivatkozási szám: MSTMSZAK-0527

Ügyfelünk a világ egyik vezető darugyártója, valamint világelső darufelújításban, karbantartásban és szervizelésben.

A magyar leányvállalat 15 éve alakult, s már évek óta piacvezető Magyarországon a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújtanak.

Sok éve működnek sikeresen hazánkban, termékeik és azok alkatrészeinek gyártása Európában történik, hazánkban a termékek és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítését végzik.

Új munkatársat keresünk számukra az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

Milyen feladatok várják az új munkatársat?

  • Új ügyfelek felkutatása, meglévőkkel való kapcsolattartás

  • Szervizmegállapodások és ajánlatok készítése és értékesítése

  • Szükség esetén nagyobb volumenű szervizmegállapodások megújítása

  • A folyamatosan felmerülő értékesítési lehetőségek kezelése a CRM rendszer használatával

  • Üzleti találkozók szervezése és lebonyolítása

  • Az üzletek megvalósulásának, eredményességének nyomon követése

  • Különböző kiállításokon, rendezvényeken a cég képviselete

  • A tevékenységgel kapcsolatos adminisztrációs teendők ellátása

Milyen elvárásoknak kell megfelelni?

  • Felsőfokú műszaki vagy kereskedelmi vagy gazdasági szakirányú végzettség

  • Minimum 3 éves értékesítői tapasztalat műszaki termék/szolgáltatás területén

  • Stabil, kommunikációképes angol nyelvtudás (tréningek, külföldi utak)

  • B kategóriás jogosítvány

  • Kitartó, határozott, jó kommunikációs képességű szakembert keresünk

Munkavégzés helye: Budapesti központ, Észak-Magyarország

Juttatás: Alapbér + jutalék + céges autó (magánhasználatra is)

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!