Állásajánlat: ERŐGÉPSZERELŐ

Hivatkozási szám: MSTOPNTR-0527

Magyarország egyik vezető építőgép forgalmazója, márkaszervizébe keres szakképzett, gyakorlattal rendelkező szakembert

ERŐGÉPSZERELŐ
pozícióba.

Feladatok:
  • Földmunkagépek időszakos szervizelése, karbantartása
  • Földmunkagépek diagnosztikája, hibafeltárása és javítása
  • Földmunkagépek állapotfelmérése, felújítása
  • Elvégzett munka pontos dokumentálása
  • Szerviz kocsival helyszínre történő kiszállás

Elvárások:
  • Középfokú szakképesítés (építőipari gépszerelő, autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő, autóvillamossági szerelő)
  • Számítógépes ismeret
  • Minimum „B” kategóriás jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Problémamegoldó képesség
  • Pontos, önálló munkavégzés, ügyfélközpontú hozzáállás
  • Terhelhetőség, rugalmas munkaidő vállalása
  • Büntetlen előélet
  • Budapesten, vagy vonzáskörzetében lévő lakóhely

Előny:
  • Hidraulikus mobil gép (földmunkagép, targonca, mezőgazdasági gép, tehergépkocsi) szerelői tapasztalat
  • Gépjármű klíma szerelői tapasztalat és vizsga

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelemcsomag
  • Cafeteria
  • Folyamatos szakmai továbbképzés, szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, kiszámítható munkahely

Munkavégzés helye:
  • Budapest vagy vonzáskörzete

Ha érdekli a fenti pozíció és megfelel a fent leírt elvárásoknak, küldje el önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével!