Állásajánlat: VEVŐSZOLGÁLATI ÜZLETKÖTŐ (nyugat-magyarországi régió)

Hivatkozási szám: MSTOPMHZ-0527

Magyarország egyik vezető építőgép forgalmazója, vevőszolgálatára keres szakképzett, gyakorlattal rendelkező szakembert

VEVŐSZOLGÁLATI ÜZLETKÖTŐ (nyugat-magyarországi régió)
pozícióba.

Feladatok:
  • Alkatrészek és szolgáltatások értékesítése nyugat-magyarországi régióban
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, új ügyfelek felkutatása
  • Árajánlatok, szerződések készítése
  • Részvétel marketing akciók kidolgozásában

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • B2B értékesítésben szerzett néhány éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs képesség, üzletkötői véna
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:
  • Földmunka-, útépítő- és bányagépek műszaki ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Teljesítményfüggő bérezés, cafeteria
  • Munkavégzéshez céges gépkocsi, mobiltelefon, laptop
  • Folyamatos szakmai továbbképzés, szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
  • Nyugat-magyarországi régió

Ha érdekli a fenti pozíció és megfelel a fent leírt elvárásoknak, küldje el önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével!