Állásajánlat: SZOFTVERTESZTELŐ

Hivatkozási szám: MSTOKZHG-0527

Az 1998-as alapítású, magyarországi központú, független, pénzintézeti ügyfelei részére pénzügyi informatikai és tanácsadási szolgáltatásokat nyújtó Megbízónk keres új munkatársat.

SZOFTVERTESZTELŐ
pozícióba.

Feladatok:
  • Banki értékpapír-elszámolási rendszer manuális tesztelése
  • Hibák feltárása, elemzése, dokumentálása
  • Az elvégzett tesztelés dokumentálása, jegyzőkönyv készítése
  • Ügyfelek számára nyújtott felhasználói oktatásokra felkészülés, azok megtartása
  • Ügyfelek támogatása
  • Hibajegyek kezelése
  • Folyamatos kommunikáció, szoros együttműködés a fejlesztő kollégákkal
  • Csapatmunkában és önálló munkában való részvétel

Követelmények:
  • Felsőfokú végzettség, elsősorban pénzügyi/gazdasági területen
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Jó írásos és szóbeli kommunikáció
  • MS Office magabiztos használata
  • Monotonitás tűrés, precizitás
  • Ügyfélorientált és felhasználóbarát gondolkodásmód
  • Proaktív, dinamikus, kitartó személyiség
  • Problémamegoldó gondolkodásmód
  • Minőségi munkavégzés, felelősségtudat
  • Fejlődésre, tanulásra való nyitottság

Előnyök:
  • Banki és értékpapír területek iránti érdeklődés, ismeret
  • SQL ismeret
  • Könyvelési alapismeretek
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Érdekes, szakmai kihívásokat jelentő feladatok és projektek (hazai és nemzetközi egyaránt)
  • A legújabb technológiák megismerésének lehetősége
  • Folyamatos képzések, szakmai fejlődés támogatása
  • Nyitott, dinamikus csapat
  • Modern, jól megközelíthető iroda; versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:
  • Budapest