Állásajánlat: JUNIOR JOGI ELŐADÓ

Hivatkozási szám: JOGIELOA-0523

Hazánk meghatározó és dinamikusan fejlődő, magyar és nemzetközi piacokon is elismert, 100 %-ban magyar tulajdonú agráripari cégcsoportja kamarai nyilvántartásba nem vett

Junior jogi előadót keres.

Itt lehetőséged van egy tapasztalt, a vállalat állandó jogi képviseletét ellátó ügyvéd szakmai támogatása mellett fejlődni, tanulni.

Az alábbi feladatokkal várunk:
  • kereskedelmi, biztosítéki, pénzügyi és munkaszerződések szerkesztése, illetve véleményezése
  • cégeljáráshoz szükséges iratok előkészítése
  • peres és peren kívüli eljárásokhoz (pl. fizetési meghagyásos eljárás, felszámolási eljárás, végrehajtási eljárás, stb.) szükséges iratok előkészítése
  • üzleti tárgyalásokhoz kapcsolódó jogi tanácsadás

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • jogi egyetemi diploma
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • precíz, pontos munkavégzés
  • számítógépes felhasználói ismeretek

Előnyeid lehetnek másokkal szemben:
  • német nyelvtudás
  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:
  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • változatos (belföldi, illetve nemzetközi ügyletekhez kapcsolódó) feladatok
  • innovatív cégkultúra
  • családbarát munkahely
  • béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: Pilisvörösvár

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!