Állásajánlat: VEZÉRIGAZGATÓ HELYETTES (ÉPÍTŐIPAR)

Hivatkozási szám: VEZERIGA-0523

Széleskörű tapasztalattal rendelkezik milliárdos nagyságrendű, építőipari beruházások menedzselésében?

Szívesen dolgozna olyan pozícióban, ahol nemzetközi beruházásokat menedzselhet, ennek köszönhetően pedig folyamatosan utazhat?

Legalább 15 éves építőiparban szerzett szakmai tapasztalata van, ebből 7-8 éve felsővezetőként dolgozik?

Ön amellett, hogy kiváló építészmérnök/építőmérnök, még a közgazdaság világában is magabiztosan mozog?

Angol nyelvtudása folyékony, tárgyalási szintű?

Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, Önt keressük VEZÉRIGAZGATÓ HELYETTESI pozíciónkra magyar tulajdonú partnerünkhöz, amely egy építőipari kivitelezéssel és üzemeltetéssel foglalkozó milliárdos vállalat.

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Beruházási és kivitelezési szervezet vezetése, irányítása
  • Üzleti tervezés összehangolása
  • Vezetők munkájának koordinálása és monitoringja
  • Üzleti célok megvalósulásának, valamint a külső és belső szerződések szakmai kontrollja
  • Döntéselőkészítő anyagok készítése
  • Költségvetések, műszaki/pénzügyi ütemtervek készítése és felülvizsgálata
  • Folyamatban lévő munkák nyomon követése, elemzése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel és a vezetőkkel

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?

  • Építészmérnöki vagy építőmérnöki végzettség
  • Közgazdász végzettség kiemelt előny!
  • Nagy volumenű építőipari beruházások teljes körű felügyeletében szerzett legalább 8-10 éves gyakorlati tapasztalat, és eredmények
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Költségvetés készítő szoftver magabiztos ismerete
  • MS Project vagy ProjectDirector műszaki ütemterv készítő szoftver ismerete
  • MS Word, Excel, Outlook és Powerpoint magabiztos használata
  • Kreatív gondolkodás és kiváló problémamegoldó készség

Előnyt jelent…

  • Projektvezetői tapasztalat
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság

Juttatási csomag:

  • Piacképes alapbér
  • Céges autó
  • Külföldi utazások (ehhez kapcsolódóan minden költséget a vállalat fedez)
  • Amennyiben nem budapesti lakos, a cég biztosít lakhatási lehetőséget a fővárosban

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest VI. Kerület