Állásajánlat: HR VEZETŐ (BÉRSZÁMFEJTÉS ÉS TB ÜGYINTÉZÉS) / Budapest

Állásajánlat: HR VEZETŐ (BÉRSZÁMFEJTÉS ÉS TB ÜGYINTÉZÉS)
Hivatkozási szám: MSTHUMAN-0522

Partnerünk országos lefedettségű szolgáltató központ, mely beszerzési, készletgazdálkodási, számviteli, ügyviteli, humán és informatikai szolgáltatásokat nyújt piaci cégek számára.

Fővárosi központjukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

HUMÁN SZOLGÁLTATÁS OSZTÁLYVEZETŐ

A humán szolgáltatási osztály bérszámfejtési-és TB szolgáltatásokat biztosít a megrendelők számára, ezen tevékenység koordinációját fogja ellátni az új osztályvezető.

Közvetetten és közvetlenül több, mint 300 fő koordinációja tartozik a pozícióhoz.

Feladatok:

  • A Társaság és a szolgáltatást megrendelő vállalatok humán stratégiai céljainak a megvalósításához szükséges komplex humán szolgáltatás biztosítása, irányítása és fejlesztése,
  • Az alábbi szolgáltatások fejlesztése és üzemeltetése: TB kifizetőhely működtetése, hatósági-intézmény adatszolgáltatások, SAP HR rendszer, munkaügyi adminisztráció és jövedelem-elszámolás,
  • Humán szolgáltatás szervezet munkájának felügyelete,
  • A szervezet képviselete a hatóságok és a szerződéses partnerek felé,
  • A szolgáltatáshoz kapcsolódó belső megállapodások, illetve külső szerződések menedzselése és a humán szolgáltatás naturáliáinak követése,
  • A szolgáltatási szerződéssel rendelkező vállalatok és a Társaság fejlesztési igényeinek összehangolása, megvalósíthatóságának elbírálása.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai gazdasági végzettség,
  • Legalább 10 év vezetői tapasztalat humán szolgáltatás/kapcsolódó területen (stratégiai tervezés, folyamatok fejlesztése, szolgáltatói tárgyalások lebonyolítása, csoport koordináció),
  • Erős gazdasági ismeretek,
  • Aktív, erős középfokú angol nyelvtudás,
  • SAP HR modul erős ismerete,
  • Értékesítői véna,
  • Folyamatmenedzsment ismeretek,
  • Humánpolitikai rendszerek ismeretei,
  • Kiemelkedő koordinációs és elemző készség,
  • Üzleti szemlélet,
  • Erős konfliktuskezelői és döntéshozatali készség.
  • Összességében az ideális jelölt gazdasági végzettséggel és gazdasági ismeretekkel, üzleti szemléletmóddal, valamint erős vezetői készségekkel és tapasztalattal rendelkezik.

Előnyök:

  • SAP HR bevezetésben szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • A vezetői pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Stabil, nagy múltú vállalati háttér,
  • Céges autó.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 10 évnél több

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Felsőfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Pénzügy / Számvitel
  • HR / MUNKAÜGY: Bérszámfejtés/TB/Munkaügy
  • HR / MUNKAÜGY: HR Vezető/Személyzeti vezető
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Egyéb vezetői pozíciók

Pozíciószint:

  • Felsővezető