Állásajánlat: RENDSZERGAZDA

Hivatkozási szám: MSTOPBAS-0522

1998 óta pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház fiatal csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat

RENDSZERGAZDA
munkakörbe.

Föbb feladatok:
  • Windows- és Linux fizikai és virtuális szerverek folyamatos működésének biztosítása
  • Fizikai és virtuális munkaállomások hardveres és szoftveres felügyelete
  • Teljes körű jogosultságkezelés (AD, Exchange)
  • Mentések felügyelete
  • Beszerzések lebonyolítása
  • IT rendszerrel kapcsolatos napi ad-hoc kérések kiszolgálása

Elvárások:
  • Közép- vagy felsőfokú szakképzettség
  • Virtualizációs technológiák üzemeltetésében szerzett tapasztalat (VMWare, Hyper-V)
  • Hálózati ismeretek
  • Windows 7/10 és Windows Server ismeretek
  • Linux ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:
  • SAN üzemeltetési tapasztalat
  • Veeam backup sw üzemeltetési tapasztalat
  • Oracle, MsSql ismeretek
  • O365 üzemeltetési tapasztalat
  • SharePoint üzemeltetési tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Fiatal csapat
  • Oktatási lehetőség
  • Kedvező munkakörülmények
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
  • Budapest
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését magyar nyelvű önéletrajzzal!

Hasonló pozícióink

SZOFTVERTESZTELŐ