Állásajánlat: PÉNZÜGYI ALKALMAZÁSÜZEMELTETŐ

Hivatkozási szám: MSTOLMHT-0522

Megbízónk, egy 1998-ban alapított, magyar tulajdonban lévő, alapvetően pénzintézeti, befektetési szolgáltatói rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház részére keresünk

PÉNZÜGYI ALKALMAZÁSÜZEMELTETŐ
munkatársat.

Az új munkatárs feladata:
Egyedi fejlesztésű pénzügyi alkalmazások L2 üzemeltetése az alábbi feladatokkal:
  • alkalmazás folyamatos működésének ellenőrzése
  • hibakeresés, log elemzés
  • működési riportok készítése
  • verzióváltás, patch telepítésének elvégzése, koordinálása
  • részvétel DR tesztek lebonyolításában
  • ad-hoc feladatok elvégzése
  • együttműködés a kapcsolódó IT- és üzleti területekkel
  • felhasználók, fejlesztők és tesztelők támogatása
  • az üzemeltetési folyamatok kialakítása, fejlesztése, dokumentálása

Elvárások:
  • közép-, vagy felsőfokú informatikai végzettség
  • relációs adatbázis kezelő minimum alapfokú ismerete
  • Unix, Linux ismeret
  • banki alkalmazások üzemeltetésében szerzett gyakorlat (előny)
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Az ideális jelölt:
  • nyitott a problémákra
  • gyorsan képes az ügyfelek igényeire reagálni
  • kiválóan kommunikál szóban és írásban
  • szeretne folyamatosan újabb ismeretekre szert tenni
  • szeretne egy fiatal, jó hangulatú csapat tagja lenni

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését magyar nyelvű önéletrajzzal!