Állásajánlat: ÖSSZESZERELŐ MUNKATÁRS (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Hivatkozási szám: MSTOGYAR-0520

Ügyfelünk egy német tulajdonú, multinacionális vállalat, akik humán gyógyászati és állatorvosi vérkép elemző gépekbe használt modulok gyártásával foglalkoznak.

Hozzájuk keresünk most bővítés céljából
ÖSSZESZERELŐ MUNKATÁRS
kollégát.

MŰSZAKI VÉGZETTSÉGŰ PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:
  • Orvosi készülékek moduljainak összeszerelése leírás alapján
  • Készülékek minőségi előírásainak betartása

  • Napi és heti gyártási célok elérése és támogatása

  • Felmerülő technikai problémák megoldásában aktív részvétel

Elvárások:
  • Középfokú végzettség valamilyen műszaki tapasztalat pl.: Műszergyártásában, készülék összeszerelésben vagy karbantartás/ szerviz, ahol érteni kellett egy-egy készülékhez/ berendezéshez alkatrész szinten, hogy hogy épül fel
  • VAGY műszaki végzettség esetén pályakezdő is lehet
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete - Microsoft Office
  • Két műszak vállalása
Amit kap cserébe:
  • Alapbér mellett cafeteria és 13. havi bér
  • Családias, stabil munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
Munkavégzés helye:
  • Budapest IX. kerület
Munkaidő:
  • Két műszak: H-P 6-14 és 14-22 Heti váltakozásban
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzzal pályázzon!